هفتمین کنگره زبان بین‌المللی اسپرانتو

هفتمین کنگره زبان اسپرانتوی ایران
۲۸ الی ۳۰ فروردین ۱۳۹۹، تهران

درباره كنگره …

کنگره اسپرانتوی ایران، گردهمایی سالانه اسپرانتودانان و علاقه‌مندان به اسپرانتو است که در آن آخرین اخبار و دستاوردها در زمینه گسترش زبان بین‌المللی اسپرانتو به اشتراک گذاشته می‌شود. به اميد ديدار در كنگره هفتم

هفتمین کنگره زبان اسپرانتو

درپي برگزاري موفق شش كنگره زبان اسپرانتو در ايران كه نخستین آن در فروردين سال ١٣٩٣ برگزار گرديد و با گردآوري تجارب و نظرات و پيشنهادات عزيزان شركت‌كننده، اينك درصدد برنامه‌ريزي براي هفتمین كنگره برآمده‌ايم با اين هدف كه بدين وسيله امكان شناساندن و جذب مخاطبان براي دستيابي به يك زبان مشترك در عرصه ارتباطات بين‌المللي را فراهم آوريم.

گل‌گشت‌های قبل و بعد از کنگره

گل‌گشت‌های مقارن با برگزاری کنگره، فرصتی است تا اسپرانتودانان و اسپرانتودوستان آموخته‌ها و نظرات خود را به اشتراک گذاشته و برقراری تفاهم از طریق یک زبان بین‌المللی را تمرین کنند.

محل برگزاری کنگره

محل برگزاری کنگره مدرسه هوشمند سپهر یکتا واقع در یافت‌آباد تهران است. این مکان با موافقت و لطف آقای سروش محمدزاده جهت برگزاری کنگره پیشنهاد و مورد موافقت برگزارکنندگان کنگره قرار گرفت. فضای مذکور شامل یک راهرو و هفت کلاس است که در عین حال برای برگزاری کلاسهای آموزشی و نشست‌های تخصصی نیز بسیار مناسب است . تمامی ۷ کلاس دارای تجهیزات سمعی و بصری، تخته تماما هوشمند، کامپیوتر و دوربین هستند. فضای بیرونی محوطه نیز با مساحت ۷۰۰ متر مربع در صورت مساعد بودن هوا قابل استفاده جهت مراسم جانبی می‌باشد.
آدرس: یافت‌آباد، میدان الغدیر، خ شهید جواد زندیه، انتهای خیابان آرمیده